Wat een leuke middag!

0 483
16 jul

Afgelopen zaterdag kwam een groep jeugdvissers naar Bergen voor het terrein van Go with the Flo om op witvis en baars te vissen.

De groep varieerde van beginnende vissertjes tot meer ervaren vissers. De organisatie (onze jeugdcommissie en HSV De Karper) hadden VIScoaches en VISmeesters geregeld om de kinderen te begeleiden bij het vissen. Alle deelnemers vingen vis en we zagen veel blije en trotse gezichten. Na een leuke en leerzame vismiddag genoten de vissers samen met hun (groot-) ouders van een lekkere bbq. Na de broodjes hamburger, braadworst en fruitsalade volgde de prijsuitreiking. Na de barbecue volgde de prijsuitreiking. De winnaars van de wedstrijd zijn Gijs (45 punten) in de categorie 8 t/m 11 jaar en Joey (met 61 punten) in de categorie 12 t/m 15 jaar.
De prijs voor de grootste vis van de dag is gewonnen door Jort. Jort ving een brasem van maar liefst 46,5 cm.

De jeugdvissers gingen niet alleen met een mooie prijs van de prijzentafel, mede beschikbaar gesteld door NIPRO Hengelsport naar huis. Ze kregen ook een cap van ROZEMEIJER en een leuke goodiebag met handige hengelsportmaterialen van PRESTON en SPORTVISSERIJ NEDERRLAND
Veel dank voor de vrijwilligers van Hengelsportvereniging De Karper uit Bergen en de leden van onze jeugdcommissie regio Noord voor de supergoede organisatie.


De volledige uitslag van de wedstrijd vind je hier

Meer foto's van fotograaf Anton van Daal staan op facebookGerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.