Koude eerste wedstrijdclinic Zwaansmeer te Uitgeest

0 685
16 apr

Als alles tot in de puntjes geregeld is dan moet alleen het weer nog meewerken zegt men wel eens. Afgelopen zaterdag tijdens de eerste clinic wedstrijdvissen voor de jeugd op het Zwaansmeertje was dat helaas niet het geval.

Een snerpende koude NO-wind waaide over het meer en maakte het onze deelnemers erg lastig. De vangsten vielen daarom ook ronduit tegen. En dat ondanks de gedegen uitleg van onze vrijwilligers over het wedstrijdvissen voor beginners en gevorderden. Kaylee Goedhart, Roel Reuver, Cor Martens en Richard Geerlings verzorgden onder andere voor de beginners een uitstekende voerclinic en de kids weten nu dus hoe ze een goed werkende lokvoertje kunnen maken. Dat komt hopelijk deze zomer nog van pas als de wind is gaan liggen en het water weer opwarmt.

Onze jeugdige wedstrijdvissers kregen tekst en uitleg van regerend wereldkampioen en tevens coach Stefan Hooyman over het vissen met de matchhengel. Dat viel nog helemaal niet mee onder deze omstandigheden en toch kan het tijdens sommige wedstrijden net het verschil maken. Het leren matchvissen komt daarom misschien nog wel eens op herhaling binnenkort.

Kortom het viel niet mee en daarom snel door naar de tweede jeugdclinic op zaterdag 25 mei in de Visput van Ons Genoegen te Enkhuizen (zie ook onze poster. Echter niet voordat we de beelden die coach Florian Wijsman afgelopen zaterdag maakte van deze koude wedstrijdclinic met jullie hebben gedeeld. Klik hier voor het filmpje.

Meer foto's staan op facebook.

Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.