Medewerkers Kantoor

Frank Berteling

Directeur

frank@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251-745664





Maikel van Breugel

Adviseur

maikel@sportvisserijmidwestnederland.nl

tel: 0251 - 745666




Natasja Voordewind

Adviseur Controle

natasja@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251 - 745662



Carmita Timmermans

Financiële administratie

carmita@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251-318882



Sijmen van de Berg

Administratie en coördinatie vislessen

sijmen@sportvisserijmidwestnederland.nl 

0251-318882



Peter Duijnhoven

Adviseur Jeugdzaken

peter@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251-745666



Esther van der Veur

Adviseur Communicatie

esther@sportvisserijmidwestnederland.nl
0251 - 745665


Jorke Wessels

Adviseur

0251-745663 



Suzanne Brandjes

Administratie  en organisatie vislessen

suzanne@smwn.nl

0251 - 318882




              

Wendy Boonstra

Administratie en organisatie vislessen

wendy@smwn.nl

0251 - 318882



Reinout Scheffers

BOA (controle en handhaving)

boa.scheffers@smwn.nl

             


Jan Spel

BOA (controle en handhaving)

boa.spel@smwn.nl

           

          

 

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.