Medewerkers Kantoor





Rimco Viejou


Directeur

rimco@smwn.nl


                    

Tom Voorhamm

Adviseur

mail: tom@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251-745664


Aanwezig op: ma, di, woe, do, vrij

 Maikel van Breugel

Adviseur

Mail: maikel@sportvisserijmidwestnederland.nl

tel: 0251 - 745666

Aanwezig op: di, woe, do, vrij


Natasja Voordewind

Adviseur Controle

mail: natasja@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251 - 745662

Aanwezig op: ma, di en do

Irma de Jong

Administratie

mail: irma@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251-318882

Aanwezig op: do en vrij (om de week op dinsdag)

Carmita Timmermans

(Financiële) Administratie

mail: carmita@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251-318882

Aanwezig op: ma, di, woe (tot 12.30uur), do en vrij

Yvonne Lefeber

(zwangerschapsverlof)

Administratie en coördinatie vislessen


mail: yvonne@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251-318882

Aanwezig op: woe, do, vrij

Peter Duijnhoven

Adviseur Jeugdzaken

mail: peter@sportvisserijmidwestnederland.nl

0251-745666

Aanwezig op: vrijdag

Esther van der Veur

Adviseur Communicatie

esther@sportvisserijmidwestnederland.nl
0251 - 745665

Aanwezig op: ma (om de week), di, woe, do 

Jorke Wessels

Adviseur

0251-745663 

Aanwezig op: ma, di, woe, do, vrij

Wendy Boonstra

(tijdelijke vervanging van Yvonne)

Administratie

wendy@smwn.nl

0251 - 318882

aanwezig op ma, di, woe





               
 Daniel Weijers
(tijdelijke kracht)

daniel@swmn.nl